Bursa Kombi Bakımı

 

Bursa Kombi Bakım

Bursa Kombi Bakımı

 

Kombi cihazları hayatımızı kolaylaştıran en büyük yardımcılarımızdan biridir. Bizler için çok büyük önemi olan bu cihazların yıllık bakımlarının zamanında yapılması kombi cihazlarımızın ömrünü uzatacak ve daha verimli ve sağlıklı çalışmasına yardımcı olacaktır. Bursa Kombi Bakım kombi cihazlarıyla alakalı her konuda uzmanlaşmış ve tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır.  Bakım, onarım, Bakım tespiti ve montaj konularında uzman olan servis ekibimiz ve firmamız siz değerli müşterilerimize günün her saatinde yardımcı olmak için canla başla çalışmaktadır.

Kombi cihazlarınızın bakımları için yaz aylarını tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Son zamanlara bırakılan bakım işleri kış aylarının yakınlaşmasıyla yoğun talepler yüzünden malum İstanbul trafiği ve kombi kullanıcılarının çokluğu yüzünden günler sonrasına randevu verilebilmekte bu durumda hem sizlerin hem de bizlerin mağdur olmasına sebep olmaktadır. Bursa Kombi Bakımı işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl firma garantisi vermekte ve orijinal TSE’li ürünler kullanmaktadır. Çıkma diye tabir edilen 2. El parçaları ve yan sanayi ürünleri asla kullanmamaktadır.

Bursa Kombi Bakım firmaları işini düzgün ve kaliteli yapmayı ilke edinmiş, dürüstlükten ve doğruluktan asla taviz vermeyen, müşterilerine önem veren sektörün en kaliteli firmalarındandır. Çağrı merkezimizi arayarak firmamızdan randevu alabilirsiniz, kaydınız yapıldıktan sonra servis ekiplerimiz adresinize hızla ulaşacaktır.

Kış aylarında neredeyse full time çalışan kombi cihazlarımız yaz aylarına girilirken durma moduna geçerler. İşte tam bu aylar kombi cihazlarınızın bakımını yaptırmak için ideal zamanlardır. Sonbahar ve kış aylarına girerken aşırı talepler yüzünden servislerden günler hatta haftalar sonrasına randevu verilmektedir. Zorlu kış günlerini soğukta geçirmemek için önleminizi alarak yaz aylarında bakımlarınızı yaptırtmanız sizin için daha uygun olacaktır. Nilüfer  Kombi Bakım işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekte ve orijinal yedek parçalar kullanmaktadır.

Kombilerimiz evlerimizin vazgeçilmez elemanlarıdır. En soğuk kış günlerin de yuvalarımız ısıtan bu cihazlar hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta bir sihirbaz gibi görev görmektedir. Yuvalarımızı ısıtmadan tutun banyo, mutfak ve lavabo gibi yerlerde de ihtiyaçlarımız gideren ve kolaylaştıran bu cihazların bakımlarını düzenli olarak yaptırmamız gerekmektedir.Nilüfer Kombi Bakım kombi bakım ve servis hizmeti konusunda tecrübeli personelleriyle yuvalarınızın sıcak kalması, işlerinizin yarım kalmaması için müşterilerine 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir. Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir konudur ve bu konuda hizmet almak için yetkili servisleri tercih etmeniz sizlerin ve cihazlarınızın sağlığı açısından önemlidir. Yanlış ellere teslim edilen cihazlar sağlığınıza ve can güvenliğinize aynı zamanda kombi cihazlarınıza da zara verecek daha fazla masraflar çıkmasına sebep olabilecektir. Osmangazi  Kombi Bakım bölgemizde yer alan her semte, en ücra köşesine kadar hizmet vermekte güler yüzlü personeliyle sizlerin yardımına koşmaktadır. Tıkanan peteklerin temizlenmesi, kombi çakmaklarının değişimi ve ayarı, vanaların sızdırmazlık kontrolü ve sıkıştırılması, ısı verimliği testi gibi her türlü kombi bakım ve onarım konusunda servisimize güvenebilirsiniz. Yıldırım Kombi Bakım olarak Uzman kadromuzla en doğru müdahalelerle soğuk kış günlerini rahat geçirmeniz için sizlere yardıma hazırız.Bursa Kombi Servisleri

Kestel Kombi Bakım Kombi cihazlarının bakım, onarım, montaj ve her türlü teknik servis yardımı ve hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Soğuk kış günlerinde sizlerin en büyük destekçisi olan kombi cihazlarınızın sizi yarı yolda bırakmaması için kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak ve zamanında yaptırın. Bakımları zamanında ve ya hiç yapılmayan kombi cihazlarının performansı düşecek ve Bakım yapması kaçınılmaz bir durum olacaktır. Bizler için son derece önemli olan bu cihazların bakımı pek çok insan için gereksiz ve bu bakımlara verilecek paralar fuzuli masraf olarak görülmektedir. Oysa verimsiz ve düşük performansta çalışan cihazlar fazladan doğal gaz tüketimi ve elektrik harcayacak, bakım için ödeyeceğiniz ücretten çok daha fazlasını enerji tüketimine ödemiş olacaksınız. Gürsu Kombi Bakım kalifiye teknik personel kadrosu ile sizlere kombi cihazlarınızla alakalı her türlü teknik servis desteğini sunmaktadır.

Bursa Kombi Bakım olarak Bölgemizde yer alan her noktaya her mahalleye ekiplerimiz hizmet için ulaşmaktadır. Konusunda uzman olan servisimizi hiç düşünmeden arayabilirsiniz. Önemsenmeyen basit arızlar ileride altından kalkması daha zor olan Bakımlara neden olmaktadır. Tıkalı peteklerden az su geçeceğinden ısı kaybı yaşayacaksınız ve dolayısıyla verimli şekilde ısınamayacak sürekli kombinizin ayarlarıyla oynayacaksınız, ısınamayan petekler için daha fazla doğal gaz tüketimi gerçekleşecek, sürekli devrede kalmaya çalışan termostat daha fazla elektrik tüketimine neden olacaktır. İşte size basit gibi görünen bu küçük Bakım daha fazla masraf olarak geri dönecektir. Bakımlarınızı periyodik olarak yaptırmanız durumunda bu Bakımlar servis tarafından tespit edilip gerekli müdahalesi yapılacaktır. Osmangazi Kombi Bakımı her konuda size yardımcı olmaya ve bilgilendirmeye hazırdır. İşçilik ve parça değişimlerimiz servisimizin güvencesi altındadır. Çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Osmangazi  Kombi Bakım Çağrı Merkezi

Isınma problemlerini ortadan kaldıran, keyifli ve konforlu ısınma zevkini bizlere yaşatan kombi cihazları hayatımızın bir parçası haline gelmiş vazgeçilmezlerimiz arasına girmiştir. Doğal gaz yakıtıyla beraber oluşturduğu muhteşem uyum soğuk kış günlerinde evlerimize sıcaklık katmıştır. Peteklerden geçen sıcak su evlerimizi ve içimizi aydınlatıp ısıttığı gibi, mutfak, banyo ve tuvaletlerde de bizlere sıcak sudan faydalanma imkânını sunmakta, duş alma ve bulaşık yıkama işlerini de kolaylaştırıp bu işlerin çekilmez bir hal olmaktan kurtarmaktadır. Özellikle tüm gününü evde geçiren ev hanımlarının en büyük yardımcılarından olmaktadır. Osmangazi Kombi Bakım bölgemizde yer alan tüm hanelere kombi bakım onarım ve montaj hizmetini vermekte ve hızla yardımlarınıza ulaşmaktadır.

Kombilerin yıllık bakımlarının yapılması çok büyük önem arz etmektedir. Sürekli ve durmadan çalışan cihazlar olduğundan yıpranmaları ve Bakım yapmaları da muhtemeldir. Bu Bakımnın sebebi sadece cihazının kendinden kaynaklanmayabilir suyun kireçli olması ve toz gibi dış etkenler cihazınızın Bakım yapmasına sebebiyet vermektedir. Küçük gibi görünen bu arızlar ilerde daha büyük Bakımlara sebep olabileceği gibi verimsiz çalışan kombi cihazlarınızın daha çok elektrik ve doğal gaz sarfiyatı yapmasına da sebebiyet vermektedir. Yıldırım Kombi Bakım konusunda yetişmiş değerli ve uzman personeliyle sürekli kendini yenileyen ve konusuna hakim teknisyenlerden oluşmaktadır. Bakım tespiti yapma, onarım bakım ve montaj gibi konularda profesyonelce hizmet vermektedir. Müşteri ilişkilerine önem veren, bu konuda hassasiyeti olan firmamız sorun çıkarma değil sorun çözme politikasıyla hareket etmekte, her türlü öneri ve şikayetleri dikkate almaktadır.

Nilüfer Kombi Bakım çağrı merkezimizi her türlü bakım, onarım, montaj hizmetleri için arayabilirsiniz. Kaydınız yapıldıktan sonra ekiplerimiz hızla sizlere ulaşacak ve sorunlarınızı yerinde çözecektir.İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl süreyle Nilüfer Kombi Servisimizin garantisi altındadır ve TSE’li orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Yıldırım Baymak Yetkili Kombi Bakım Çağrı Merkezi

 

Bursa Kombi Bakım olarak sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Çatalca bölgemizde bulunan her semt ve mahalleye kombi bakım, tamir, onarım ve montaj hizmetlerini götürmekteyiz.Bursa Yetkili Bakım konusunda uzmanlaşmış teknik ekip ve araçlarıyla sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için 7/24 hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kış aylarında soğuk havalarda kombi cihazlarınızda her hangi bir Bakım yaşamamak ve zor zamanlar geçirmemeniz için kombinizi konusunda uzaman ve işinde profesyonelce hareket eden iyi bir teknik servise yaptırınız. Bunun için Bursa Kombi Bakım konusunda tecrübeli ve işini iyi yapan teknisyenlerle sizlere hizmet vermektedir. Tüm personelimiz sürekli seminer ve eğitimlere tabii tutularak eğitilmekte ve her konuda tecrübe kazanmaktadır.

Bursa Kombi Bakım Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamızla sorun çözme odaklı, problemleri yerinde gideren, müşterileriyle daima dostane ve yakın ilişkiler kuran,hizmet sonrasında da müşterilerini yakinen takip eden firmamız kurumsal ve profesyonel çizgide hareket ederek sektöre hizmet etmeye çalışmaktadır. Kombi cihazlarınızın ağır kış zamanlarında sorunsuz çalışmaları için periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanız sizlere oldukça fayda sağladığı gibi cihazlarınızın da ömrünü uzatacak ve yüksek kalitede maximum performansla çalışmalarını sağlayacaktır. Yüksek performansla çalışan cihazlar daha az elektrik ve doğal gaz sarfiyatı yaparlar ve bu da bütçenizde tasarruf sağlamınıza yardımcı olur, aynı zamanda kış günlerinde sıcak yuvalarınızı da daha sıcak hale getirerek zor durumlar yaşamanıza engel olur.

Bursa Yetkili Bakım firmaları olarak sizlere bir telefon kadar yakınız, çağrı merkezimi arayarak randevu alarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaydınız alındıktan sonra verilen randevu saatinde ekiplerimiz sizlere ulaşacak ve sorunlarınızın çözümü için sizlere yardımcı olacaktır. Tüm yedek parçalarımız orijinal ve 1 yıl süreyle servisimizin garantisi altındadır.

 

Bursa  Yetkili Kombi Servisi olarak servis hizmetlerini her zaman en iyi şekilde yerine getiren firmamız her şeyden müşterilerinden gelen istek ve taleplere hızla cevap vermektedir.Müşterilerden gelen istek ve talepleri karşılamak firmamızın öncelikleri arasında yer almaktadır.  Kombi Bakım konusunda en üst düzeyde tecrübeye sahiptir. Yılların verdiği tecrübeyle deneyimli usta başlarımız tarafından eğitilmiş kadromuz kombi bakım, onarım, tamir, montaj alanlarında uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır.

Kombi cihazlarınızda yaşayacağınız her türlü problemlerde Bursa Nilüfer Kombi Servisi Olarak 7 / 24 hizmetinizdeyiz. her marka kombilerinizde meydana gelen sorunlarınızda tek başınıza değilsiniz. Uzun yıllardır sektörde başarıyla ve kaliteli şekilde hizmet veren firmamız sizlere kaliteli hizmet vermenin keyfini yaşamaktadır. Sizlerden gelen olumlu dönüşler de firmamıza moral ve motivasyon sağlamaktadır.

Bursa Kombi Bakım Çağrı Merkezi

 Kombi Bakım her marka kombilerin tamiri, bakm onarım, montaj ve kurulum hizmetlerini vermektedir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Mavi Teknik profesyonel personelleriyle servis ağımızın bulunduğu her bölgede siz değerli müşterilerimize teknik destek ve yardım konusunda her an hizmet vermeye hazırız.

Faaliyet alanlarımız, servis ağımızın bulunduğu bölgemizde yer alan tüm semt ve kapsamaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak Kombi bakım, onarım, tamir ve montajı hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Yapacağımız tüm tamir işlemleri hem işçilik bakımından hem de yedek parça bakımından 1 yıl süreyle Mavi Teknik garantisi altındadır. Bunların dışında, düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırılması gereken kombi cihazlarınız için bakım hizmeti de talep edebilirsiniz. Özellikle yaz kış sürekli çalışan Kombi gibi Cihaz ve makinalara bakım yaptırmak, satın aldığınız ürünlerin hem daha verimli çalışmasını sağlayacak, hem de daha uzun süre Bakım vermeden kullanılabilirliğini devam ettirmesine yardımcı olacaktır. Bakım sırasında yakın zamanda Bakım oluşacağına dair bir tespit yapıldığında, önlem alınarak meydana gelmesi kaçınılmaz olan Bakımlar da daha önceden tespit edilerek daha pahalı Bakımların oluşmasına karşı önlem alınabilecektir. Böylece, daha az bir maliyet ile Bakım büyümeden önlenecektir.Mavi Teknik Kombi Bakım merkezimize çağrı merkezlerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi cihazları kış aylarının en sert ve soğuk zamanlarında evlerimizi ısıtarak bu zor günleri sıcaklık ve keyif içinde geçirmemizi sağlamaktadırlar. Bursa Kombi Bakım ekiplerimizce bakım zamanlarında vana ayarları ve sızdırmazlık durumları, çakmakların ayarı, genleşme tankının basıncı, filtrelerin temizliği ve kontrolü gibi standart işlemler yapılmaktadır. İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl süreyle firmamızın garantisi altındadır.

 

Bursa Kombi Bakım Fiyatı

 

Kombi bakım ve onarım konusunda sektörün en tecrübeli ve deneyimli ekiplerinden oluşan Özlüce  Kombi Bakım teknik servis ekip ve araçlarımız Özlüce bölgesinde halkımıza 7/24 hizmet vermektedir.

Kombi Bakım, bakım, onarım ve montaj konularında en hızlı ve en temiz şekilde çalışan servis ekiplerimiz aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak kombilerinizin problemlerini en hızlı şekilde çözmektedir. Kombileri yaz- kış sürekli olarak kullanmaktayız. Hayatımızda büyük öneme sahip olan kombiler ısınmadan tutunbanyo yapmaya, mutfaktaki bulaşıkların yıkanmasına kadar 24 saat sıcak su bulunmasını temin ederek hayatımızın ve günlük işlerimizin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Kombiler düzenli bir şekilde bakım yapıldığında sizi mağdur bırakmayacaktır.Özlüce  Kombi Servisimizden bakımlarınızı her yıl düzenli olarak yaptırmak için güvenle servis hizmetinizi alabilirsiniz. Kombi bakım ve Bakımlarında uzman olan ekibimiz bakım ve onarımlarınızı süratle ve en doğru şekilde yapacaktır.

Kombi standart bakımlarında yapılması gereken temizlik ve filtre değişim ve kontrolleri,   gaz ayarlarının kontrolü, genleşme tankı ile ilgili hava basma uygulamaları, çakmakların mesafe ayarları ve kontrolü gibi işlemler mutlaka yapılmalıdır. Doğru kullanım talimatları müşteriye hatırlatılmalı ve yanlış uygulamalar bildirilmelidir. Kombilerinizi asla gaz yağı, alkol gibi aşındırıcı maddelerle temizlemeyiniz. Özlüce Kombi Bakım ekiplerimiz size gereken her tülü desteği verecektir. Parça değişimlerimiz ve işçiliklerimiz 1 yıl süreyle servisimizin teminatı altındadır. Üs üste tekrarlanan aynı Bakımlardan servis ücreti almamaktayızSonbahar mevsimi gelip kış aylarına girmeden evvel, bakımların daha rahat yapıldığı yığılma ve beklemelerin olmadığı yaz döneminde bakımlarınızı yaptırmanız daha doğru olacak, günlerce randevu sırası beklemeyecek ve kombiniz de kış aylarına hazır girecektir. Özlüce Kombi Bakım çağrı merkezinden bizlere ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Doğal gazın hayatımıza girmesiyle ev ve iş yerlerimizde kullanmaya başladığımız kombi cihazları kış mevsiminin tüm yükünü üzerimizden alarak keyifli ve konforlu ısınmanın kalite ve zevkini bizlere yaşatmaktadır. Hem temiz şekilde soba ve baca temizliği, tıkanma ve is derdi olmadan hem de kolay kullanımıyla hayat kalitemizi yükseltmiştir . Beşevler  Kombi Bakım olarak bölgemizde bu hizmetleri firmamız yerine getirmektedir. Kombilerin yapılması gereken standart bakımları mevcuttur. Bu bakımların zamanı geldiğinde kombi cihazlarınızın sağlığı için yetkili servisler tarafından zamanında ve özenle yapılması gerekmektedir.

Beşevler  Kombi Bakım ekiplerimiz yıllardır bu işi yapmakta konusunda üst düzey deneyim, bilgi ve birikime sahip bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamızla en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş ve bunun için canla başla tüm personellerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Çalışan teknisyenlerimiz dinamik, güler yüzlü ve pozitif, hizmet içi eğitimden geçirilen, müşterileriyle pozitif diyaloğ kuran teknisyenlerden oluşmaktadır. Yaptığımız işe önem veren ve özen gösteren Beşevler Kombi  Bakım firmamız müşterilerini sadece para kazanmak amaçlı görmemekte insan ilişkilerini kurarak uzun yıllar devam edecek dostluklar kurmayı hedef haline getirmiştir.

İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl servisimizin garantisi altındadır. Yinelenen Bakımlarda servisimiz ek ücret talep etmemektedir. Kullandığımız yedek parçalar TSE garantili ve orjinaldir. Müşterinin onayı olmadan kesinlikle parça değişimi yapılmamaktadır. Yapılacak her işlem müşterilerimize teyit ederek gerçekleştirilir.Beşevler Kombi Servisiolarak kombilerinizin her türlü probleminde gece gündüz demeden bölgemizde tüm semt ve mahallelere servis hizmetini götürmekteyiz. Kış ayları boyunca rahat etmek ve keyifle ısınabilmek ve kombilerinizin sorunsuz çalışması için kombi bakımlarınızı aksatmadan yaptırmanız ısrarla tavsiye ediyoruz.

 

Emek  Kombi Bakım servis ve işçilik garantisiyle değişimi yapılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermektedir. Firmamız 2.el ve yan sanayi parçalar kullanmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz işine özen ve itina gösteren, işleri bittikten sonra çalıştıkları bölgeyi temizleyerek müşterilerine yapılan iş hakkında gereken raporu ve servis tutanağını sözlü ve yazılı olarak vermektedir. Emek  Kombi Bakım çağrı merkezimizden kombilerinizle ilgili randevu alabilirsiniz. Randevunuzun yapılmasıyla kaydınızı alan ekiplerimiz size saatinde ulaşacaktır.

 

Hürriyer  Kombi Servisi

Evlerimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmez cihazları olan kombilerin mutlaka yetkili servisler tarafından yapılması çok önemlidir. Yetkili teknik servis ekipleri oluşan Bakımlarınızı ve bakımlarınızı hem daha doğru tespit edecek hem de daha süratli şekilde yapacaktır. Ayrıca cihazınızın devam eden garanti süresi mevcut ise garanti kapsamından çıkmamasını da sağlayacaktır. Yetkili olamayan kişilere kombilerinizi emanet etmeniz hem sizlerin sağlığı hem de kombilerinizin sağlığı açısından tehlike arz edecektir. Hürriyer  Kombi  bakım larında müşterilerine profesyonelce uzun yıllardır deneyimleriyle hizmet vermektedir.

Ağır kış şartlarında sürekli çalışan kombiler hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde bize hayatı oldukça kolaylaştırmakta ve günlük işlerimizi düzene sokarak kolaylıkla yapmamıza yardımcı olmaktadır. Musluklarımızda sürekli 24 saat sıcak su akmakta, ısınma problemlerimiz kolay ve keyifle sağlanarak ağır kış şartlarını zahmetsiz ve meşakkatsiz geçirmemize yardımcı olmaktadır. Hürriyer  Kombi Bakım deneyimli ve dinamik teknisyenleriyle bölgemizde yer alan en ücra köşelere kadar 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet götürmektedir.

Çağrı merkezimi arayarak randevu kaydınız yapıldıktan sonra ekiplerimiz verilen randevu saatinde sizlere hizmet vermek için evinizde ya da iş yerinizde olacaktır.Hürriyer Kombi Servisi ekiplerimiz bakım anında yapılması gereken tüm müdahaleleri belirleyerek gerekli bakım işlerini yapacak, değişim yapılması gereken parçalar hakkında size bilgi verip teyidiniz alındıktan sonra Bakımlı parçayı değiştirecektir. Bakımlarda yapılaması gereken rutin işlemler ve kontroller titizlikle ekibimiz tarafından yerine getirilecektir. Hürriyer  Kombi Servisi olarak servis hizmetlerimizde 1 yıl işçilik ve parça değişimini vermekteyiz. Kullandığımız yedek parçalar tamamen orjinaldir, asla yan sanayi ve 2.el parçalar kullanmamaktayız. Müşteri memnuniyeti en öncelikli ilkemizdir. Çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Bağlarbaşı  Kombi Servisi

Bağlarbaşı  Kombi Servisi hizmet vermeye başladığı il günden bu yana müşterilerine doğruluk, dürüstlük, işine özen ve itina gösterme temiz işçilik parolasıyla yola çıkmış ev bu ilkeler doğrultusunda hizmet etmiştir, etmeye de devam etmektedir.

Kaliteden ve dürüstlükten asla taviz veremeyen firmamız kombilerde meydana gelen sorun ve problemlerde müşterilerine hizmeti savsaklamadan, özen ve itinayla vermiş, dostane ilişkiler kurmuştur. Sahip olduğumuz marka bilinciyle müşterilerimizin problemlerini yerinde çözerek memnuniyetlerini kazanmışızdır.

Bağlarbaşı Kombi Servisi sektörün öncü firmaları arasında yer almış, kadrosunda uzman ve tecrübeli personelleriyle en ücra semt ve mahallelere kadar hizmet götürmüş ve götürmektedir. Müşterilerimize en uygun ve ekonomik fiyatları sunarak kombi bakımlarını yapmakta, cihazlarınız en ince ayrıntılarına kadar incelenerek gerekiyorsa parça değişimleri yapmaktadır. Firmamız asla fuzuli ya da gereksiz parça değişimler yaparak para kazanma yolunu tercih etmemektedir. Deneyimli personellerimiz işlerini yaparken hiçbir yeri kırıp dökmeden ve işlerinin bitiminde çalıştıkları bölgeyi temizleyerek kombilerinizi çalışır ve sağlık bir şekilde müşterilerimize teslim etmektedir.

Siz değerli vatandaşlarımız Bağlarbaşı Kombi Bakım çağrı merkezimi arayarak kombi cihazlarınızla alakalı bakım, onarım ya da montaj işlemleriniz için randevu kaydınızı yaptırabilirsiniz.Bu hizmet için 7/24 çalışmakta sizleri memnun etmeye gayret göstermekteyiz. Yapılan işçilik ve değişen parçalar servisimizin güvencesinde olup tekrarlayan aynı arızlar için servisimiz ücret talep etmemektedir. Ekiplerimiz sorun ve problemlerinizin giderilmesi için büyük bir gayretle çalışmaktadır.BağlarbaşıKombi Servisi servis hizmetinden sonra da müşterileriyle dostane ilişkilerini devam ettirmekte uzun soluklu aile bağları kurmaya çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyeti olacaktır ve bu memnuniyet bizlere işlerimiz daha iyi yapmak için morla ve motivasyon olacaktır.

 

Hamitler Kombi Servisi

Kış aylarının en büyük yardımcılarından, evlerimizin dostu kombi cihazlarımız bizlere soğuk kış günlerini en keyifli şekilde geçirmemiz için hizmet vermektedir. Kombi cihazlarımızın da verimli çalışması için bakım gibi bazı temel ihtiyaçları vardır. Bakımları zamanında ve doğru yapılmış bu cihazlar uzun yıllar bizlere sorunsuz şekilde hizmet etmeye devam edecektir.Hamitler Kombi Bakım her türlü kombi bakım, montaj, tamir gibi servis hizmetlerini değerli müşterilerine vermeyi görev olarak üstlenmiştir. Kombi cihazları konusunda uzman olan ekip kadromuzla 7/24 teknik servis ve destek hizmetini sunan firmamız günün her saati müşterilerinin hizmetindedir. Hamitler Kombi Bakım işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermektedir.

Kombi cihazlarınıza bakım ve diğer her türlü müdahele için yetkili ve konusunda uzman kişilerden destek alın. Eline her tornavida ve tamir aleti alan kişiler kendiniz bu konuda uzman zannetmektedir. Yardım etmekten çok daha büyük hasarlara sebep olmaktadır. Doğal gaz gibi güvenli bir yakıtla çalışan kombi cihazları yanlış ellerde yanlış müdahelelerle tam bir facia haline dönüşebilmekte ve ölümlere giden kazalara sebep olabilmektedir. Hamitler Kombi Bakım kombi cihazları konusunda uzmanlaşmış ve kalifiye teknik personellerden oluşmaktadır. Cihazlarınız için en doğru ve güvenli olan yetkili servisten yardım talep etmeniz olacaktır. Kombiler de sık sık yaşanan yeterli ısınamama ve alevli yanma hali gibi arızlar çok sık nüksetmektedir. Kombilerinizin petekleri tıkanmış olabilir ve bu tıkanıklık küçük bir sorun gibi görünse de daha fazla doğala gaz ve elektrik tüketimine sebep olacaktır. Dolayısıyla peteklerinizin temizlenmesi gerekmekte, tıkanık olan petek gözlerinin açılması söz konusu olmaktadır. Bu da tecrübe isteyen bir iştir. Hamitler Kombi Bakım Çağrı merkezimizi arayarak kombi cihazlarınız için randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizlere yardımcı olmak için ulaşacaktır.