Bursa Kombi Bakımı Fiyatı

Kış aylarına girmeden önce çalıştırılmayan kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımı ve temizlemesi yapılmalı kombinin görevini yerine getirdiği anlaşılmalıdır, verimli çalışma ve düşük fatura ödeyip daha çok ısınmak için kombi bakımı önemlidir.

Kampanyalı fiyatımız dan yararlanmak için  Bursa kombi bakımı Fiyatı ögrenmek için lütfen iletişim numaramız dan bize ulaşın.

KOMBİ BAKIMI NEDEN YAPILMALI?

Kombi ve kazanların düzgün çalışıp uzun ömürlü olması için periyodik bakımlarının işinin ehli servisler tarafından yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombi, kazan ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır, sürekli arızalar vermeye başlar, çalışması zorlaşan kombiler daha az ısı verir ve doğal gaz faturalarında yükselmelere sebep olur. Aynı zamanda ısınma sorunu yaşanan evlerde sağlık sorunları da başlar,kışın size ve ailenize soğuk algınlığı olarak geri döner.

kombi ve kazan bakımları zamanında yaptırıldığı vakit eski olan kombilerin verimi artar, yeni olan kombilerin ise ömürleri artar. Bakım yaptırılan kombilerde kışın fatura parasının yanında birde arıza parası ödemenize engel olacağını unutmayınız. Bakımı yaptırılan kombiler sürekli arıza vermeyeceği için size beklenmedik masraflar çıkarmaz.

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Kombi bakımı dikkat gerektiren ve yetkili kişiler tarafından yapılması gereken bir iştir, her önüne gelen ustaya yaptırılacak iş değildir. Bazı servislerin yaptığı gibi süpürge makinesi ile toz alma işlemi değildir. Mavi teknik olarak Bursa kombi bakımı firmamızda aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapıyoruz.

  • Tozların temizliği
  • Fan temizliği
  • Duman odası temizliği
  • G tankı kontrolü
  • Üç yollu vana kontrolü
  • Yanma odası temizliği
  • Gaz ayarı
  • Pompa testi
  • Filtre bakımı
  • Brolür temizliği

Sizinde kombinizin tam ve güvenilir anlamda temizliğe ihtiyacı varsa bizimle irtibata geçiniz. Kombiniz bizim ile kışa hazır olsun

KOMBİ BAKIMI ÜCRETİ

Kampanya Yaptık, Kombi bakımı veya arıza tespiti 30 tl gibi rakamlara kesinlikle inanmayın. bu rakamlar sadece evinize gelene kadardır.Bu tür firmalar size olmadık arızalar çıkartır ve para tuzağıdır.bakım işi bir eşya gibi sunulamaz. Kombi Bakım Ücreti konusunda bilgi almak için lütfen bizi arayınız!

 

Mavi Teknik Bursa Kombi Servisi

0544 221 68 09

bursa nilüfer kombi bakım fiyatı, bursa yıldırım kombi bakım fiyatı, bursa osmangazi kombi bakım fiyatı, bursa kestel kombi bakım fiyatı, bursa gürsu kombi bakım fiyatı, nilüfer kombi bakımı ücreti, osmangazi kombi bakımı ücreti, yıldırım petek temizliği ve kombi bakımı ücreti, gürsu petek temizliği ve kombi bakımı ücreti, kestel petek temizliği ve kombi bakımı ücreti, mudanya petek temizliği ve kombi bakımı ücreti, bursa kombi bakımı fiyatları, bursa kombi bakımı ücretleri, bursa en ucuz kombi bakımı yapan firmalar, en ucuz kombi bakımı firmaları, kombi bakımı ne kadar, en ucuz kombi bakımı bursa, bursa kalorifer temizleme ve kombi bakımı fiyatı, fiyatları, bursa makinalı temizlik ve kombi bakımı fiyatları, kimyasal ile petek yıkama ve kombi bakımı fiyatı, hürriyet kombi bakımı fiyatı, beşevler kombi bakımı fiyatı, erikli kombi bakımı fiyatı, bademli kombi bakımı fiyatı, kültür kombi bakımı fiyatı, görükle kombi bakımı fiyatı, ataevler kombi bakımı ücreti, altınşehir pkombi bakımı fiyatı, bursa kombi bakımı fiyatı ne kadar, yunuseli pkombi bakımı fiyatı, sırameşeler kombi bakımı fiyatı, çekirge kombi bakımı fiyatı, geçit kombi bakımı ücreti, bursada kombi bakımı fiyatı, bursada en ucuz kombi bakım fiyatı, dikkaldırım kombi bakımı fiyatı, hüdavendigar kombi bakımı fiyatı, arabayatagı kombi bakımı fiyatı, siteler kombi bakım fiyatı,